Nové MINI 4x4

Vyzkoušejte si jízdu ve voze, který nabízí ekonomické technologie, inteligentní jízdní systémy a rafinovaný design exteriéru. Nové MINI 4x4 si u nás můžete pronájmout již za 995 Kč/den (platí při pronájmu na 1 měsíc).

Více
 

Půjčte si zbrusu nový vůz

Specializujeme se na pronájem vozů MINI a svým zákazníkům se snažíme vždy vyjít maximálně vstříc. Všechny naše vozy jsou nové, zakoupené v ČR u autorizovaného prodejce. Udělejte si rezervaci a užijte si zábavu s vozy MINI.

Více
 

MINI COOPER 5-door AUT.

Více

  Vozy MINI

  MINI je kult! MINI je COOL! MINI je Radost! Naše vozy Vás jednoduše chytnou za srdce, a proto neváhejte a vyzkoušejte si jízdu ve voze, který nabízí nejnovější technologie, inteligentní jízdní systémy a rafinovaný design exteriéru. Podívejte se na náš ceník za půjčení vozu MINI a udělejte si u nás on-line rezervaci.

  Pro vozy MINI je charakteristický nejen jejich styl ale také minimalismus, který v sobě zahrnuje efektivní výrobu a společenský závazek. Při jízdě ve voze MINI si užijete zábavu a zároveň ušetříte na spotřebě paliv. Vozy MINI mají inteligentně změněný motor a inovativní technologie, díky čemuž jsou modely MINI mnohem ekonomičtější a mají nižší spotřebu než jiné vozy.

  Další předností vozů MINI je jejich minimální náročnost a snadná ovladatelnost. Vy se nemusíte o nic starat. Pouze si vychutnáváte požitek z bezproblémové jízdy.

   

  1MINI

  • 1MINI je první půjčovna nových automobilů MINI v centru Prahy.
  • Snadno a rychle: do 10 minut odjíždíte v novém MINI.
  • Všechny naše vozy jsou NOVÉ, zakoupené v ČR u autorizovaného prodejce.
  • Vozy jsou v bezvadném technickém stavu.
  • Špičková autokosmetická příprava
  • Kompletní pojištění ALL RISK s nízkou spoluúčastí.